Miejsce konferencji

Miejsce obrad

Obrady konferencji będą miały miejsce w hotelu Qubus zlokalizowanym w dzielnicy Podgórze, tuż przy bulwarach wiślanych w prawobrzeżnej części Krakowa. Od Starego Miasta dzielą hotel 2 kilometry, 5 minut spaceru wystarczy, by dostać się do dzielnicy Kazimierz.

Hotel Qubus Kraków to czterogwiazdkowy obiekt, oferujący gościom noclegi w pokojach jedno- i dwuosobowych, apartamentach oraz pokojach typu junior suite. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, sejf oraz telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej. Do dyspozycji gości jest też bezpłatne WiFi.

Hotel położony jest nieopodal przystanków tramwajowych i autobusowych Plac Bohaterów Getta oraz stacji kolejowej Kraków-Zabłocie.

Budynek hotelu Qubus

Opłata konferencyjna NIE obejmuje noclegu, jednak dla Uczestników zarezerwowaliśmy noclegi w hotelu Qubus w preferencyjnych cenach:

  • pokój jednoosobowy – 450 zł brutto za noc,
  • pokój dwuosobowy – 500 zł brutto za noc.

Cena zawiera koszt śniadania. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00 i kończy się o godzinie 12.00. Uczestnicy dokonują rezerwacji indywidualnie za pomocą specjalnego kodu (w celu uzyskania kodu prosimy o kontakt: zjazd2023@uek.krakow.pl). Rezerwacja z kodem uprawniającym do zniżki jest możliwa jedynie przez stronę www.qubushotel.com. Liczba pokoi w promocyjnej cenie jest ograniczona i po 10 marca 2023 r. będzie malała. Od 31 lipca 2023 r. rezerwacja w cenie promocyjnej nie będzie możliwa.

Lokalizacja

Galeria